HappyFiles Internationalisation - en to nl translation catalogue (220 entries)

en: No folder name or term ID provided.
nl: Geen mapnaam of term ID opgegeven.

en: Invalid folder ID.
nl: Ongeldige map-ID.

en: Invalid folder selected.
nl: Ongeldige map geselecteerd.

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Duplicate
nl: Kopiëren

en: All %s
nl: Alle %s

en: Files
nl: Bestanden

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Users
nl: Gebruikers

en: All Plugins
nl: Alle plugins

en: Insufficient permissions.
nl: Onvoldoende toegangsrechten.

en: Folders from another media plugin detected to import
nl: Mappen van een andere media plugin gedetecteerd om te importeren

en: Import/delete folder data
nl: Mapgegevens importeren/verwijderen

en: Nothing to import or invalid JSON format.
nl: Niets om te importeren of ongeldig JSON-formaat.

en: %s folders successfully imported.
nl: %s mappen zijn goed geïmporteerd.

en: Invalid plugin specified.
nl: Ongeldige plug-in opgegeven.

en: %s folders imported and %s items categorized.
nl: %s mappen geïmporteerd en %s items gecategoriseerd.

en: View media library
nl: Bekijk mediabibliotheek

en: Folder
nl: Map

en: Add new folder
nl: Nieuwe map toevoegen

en: Edit folder
nl: Map bewerken

en: Search folder
nl: Zoek map

en: Folder not found
nl: Map niet gevonden

en: Folder not found in trash
nl: Map niet gevonden in prullenbak

en: All %1$s folders
nl: Alle %1$s mappen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Are you sure you want to delete all your HappyFiles folders, associations, and settings?
nl: Weet u zeker dat u al uw HappyFiles mappen, associaties en instellingen wilt verwijderen?

en: No HappyFiles data to delete.
nl: Geen HappyFiles gegevens om te wissen.

en: HappyFiles data has been deleted.
nl: HappyFiles gegevens zijn verwijderd.

en: Click the "+" button above to create your first folder. Then start dragging items into it. To remove an item from a folder drag it into the "Uncategorized" folder.
nl: Klik op de "+" knop hierboven om uw eerste map aan te maken. Begin dan met het slepen van items naar de map. Om een item uit een map te verwijderen sleep je het naar de map "Uncategorized".

en: No folders found that match your search criteria. Please try another phrase or clear your search. Search is case-sensitive.
nl: Geen mappen gevonden die aan uw zoekcriteria voldoen. Probeer een andere zin of wis uw zoekopdracht. Zoeken is hoofdlettergevoelig.

en: Attachment IDs
nl: Bijlage-ID's

en: Folders
nl: Mappen

en: Select
nl: Selecteer

en: Create
nl: Aanmaken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel all
nl: Alles annuleren

en: Rename
nl: Hernoem

en: Rename by title
nl: Hernoemen op titel

en: Rename file based on its media title?
nl: Bestand hernoemen op basis van de mediatitel?

en: Undo rename
nl: & Ongedaan maken: hernoemen

en: Rename selected files by title
nl: Geselecteerde bestanden hernoemen op titel

en: Rename %d selected file(s) by title?
nl: %d geselecteerde bestand(en) hernoemen op titel?

en: Undo rename and restore original filename?
nl: Hernoemen ongedaan maken en oorspronkelijke bestandsnaam herstellen?

en: No files selected.
nl: Geen bestanden geselecteerd.

en: Rename failed.
nl: Het hernoemen is mislukt.

en: Rename request failed.
nl: Hernoemingsverzoek mislukt.

en: Rename by title failed.
nl: Hernoemen op titel mislukt.

en: Undo rename failed.
nl: Het ongedaan maken van de naamswijziging is mislukt.

en: Undo request failed.
nl: De aanvraag is mislukt.

en: Bulk rename failed.
nl: Het massaal hernoemen is mislukt.

en: %d file(s) renamed.
nl: %d bestand(en) hernoemd.

en: %d file(s) failed.
nl: %d bestand(en) mislukt.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Move
nl: Verplaats

en: Search
nl: Zoeken

en: Uploaded
nl: Geupload

en: Sort
nl: Sorteer

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Clear
nl: Leeren

en: Hold down CTRL/CMD to select multiple folders.
nl: Houd CTRL/CMD ingedrukt om meerdere mappen te selecteren.

en: Delete folders
nl: Mappen verwijderen

en: Delete folders & subfolders
nl: Mappen en submappen verwijderen

en: Include subfolders
nl: Inclusief submappen

en: Also delete files
nl: Bestanden verwijderen

en: Please confirm how you'd like to delete the HappyFiles folders listed below. Files are not deleted unless you enable "Also delete files".
nl: Bevestig hoe u de onderstaande HappyFiles-mappen wilt verwijderen. Bestanden worden niet verwijderd, tenzij u "Ook bestanden verwijderen" inschakelt.

en: Warning: Files will be moved to Trash (or permanently deleted if Trash is disabled). Files assigned to folders outside this delete selection are kept.
nl: Waarschuwing: bestanden worden naar de prullenbak verplaatst (of permanent verwijderd als de prullenbak is uitgeschakeld). Bestanden die zijn toegewezen aan mappen buiten deze selectie voor verwijderen, worden bewaard.

en: Are you sure you want to also delete files from the selected folders?
nl: Weet u zeker dat u ook bestanden uit de geselecteerde mappen wilt verwijderen?

en: %d file(s) were deleted.
nl: Er zijn %d bestanden verwijderd.

en: %d file(s) were kept because they are still assigned to other folders or could not be deleted.
nl: %d bestand(en) werden bewaard omdat ze nog steeds aan andere mappen zijn toegewezen of niet konden worden verwijderd.

en: The selected folders have been deleted.
nl: De geselecteerde mappen zijn gewist.

en: The selected folder no longer exists. We recommend selecting another folder.
nl: De geselecteerde map bestaat niet meer. Wij raden u aan een andere map te selecteren.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Color
nl: Kleur

en: Click to copy
nl: Klik om te kopiëren

en: Gallery shortcode
nl: Stortcode galerij

en: Default
nl: Standaard

en: Columns
nl: Kolommen

en: Columns (tablet)
nl: Kolommen (tablet)

en: Columns (mobile)
nl: Kolommen - mobiel

en: Tablet breakpoint (px)
nl: Tablet breekpunt (px)

en: Mobile breakpoint (px)
nl: Mobiel breekpunt (px)

en: Max items
nl: Max objecten

en: Height
nl: Hoogte

en: Spacing
nl: Tussenruimte

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Order
nl: Bestelling

en: Image size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Link to
nl: Link naar

en: No crop
nl: Geen oogst

en: Include subfolder
nl: Voeg submap toe

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: None
nl: Geen

en: Author
nl: Auteur

en: Title
nl: Titel

en: Name
nl: Naam

en: Date
nl: Datum

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Random
nl: Willekeurig

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Optional: Assign a folder to your uploaded file(s):
nl: Optioneel: Wijs een map toe aan uw geüploade bestand(en):

en: Gallery
nl: Galerij

en: Display your images in a beautiful gallery.
nl: Toon uw afbeeldingen in een mooie galerij.

en: Gallery settings
nl: Galerij-instellingen

en: Attachment page
nl: Bijlagepagina

en: Media file
nl: Mediumbestand

en: No folder selected.
nl: Geen map geselecteerd.

en: The selected folder has no items.
nl: De geselecteerde map bevat geen items.

en: Upload to folder
nl: Upload naar map

en: Full access
nl: Volledige toegang

en: No access
nl: Geen toegang

en: View folders
nl: Bekijk mappen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Folder access
nl: Map toegang

en: Inherit
nl: Overnemen

en: SVG support
nl: SVG-ondersteuning

en: General
nl: Algemeen

en: Permissions
nl: Rechten

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Default open folder
nl: Standaard map openen

en: Last opened folder
nl: Laatst geopende map

en: Set folder you want to open on page load.
nl: Kies de map die je wilt openen als de pagina laadt.

en: Assign multiple folders
nl: Meerdere mappen toewijzen

en: When enabled you can assign multiple folders to one item. If disabled an item can only be assigned to one folder.
nl: Indien ingeschakeld kunt u meerdere mappen aan een item toewijzen. Indien uitgeschakeld kan een item slechts aan één map worden toegewezen.

en: Remove from all folders
nl: Verwijderen uit alle mappen

en: When enabled removing an item from a folder removes it from all other folders. If disabled the item will only be removed from the open folder.
nl: Indien ingeschakeld verwijdert het verwijderen van een item uit een map het item uit alle andere mappen. Indien uitgeschakeld wordt het item alleen verwijderd uit de geopende map.

en: Infinite scrolling
nl: Oneindig scrollen

en: When enabled the media library uses infinite scrolling instead of the default "Load more" button.
nl: Als je dit aan zet, scroll je eindeloos door de mediabibliotheek in plaats van op de standaardknop 'Meer laden' te klikken.

en: Folder count mode
nl: Aantal mappen-modus

en: Current folder
nl: Huidige map

en: Current folder + children separately
nl: Huidige map + submappen apart

en: Total (current + all sub folders combined)
nl: Totaal (huidige map + alle submappen samen)

en: Choose how folder item counts should be displayed.
nl: Kies hoe je wilt dat het aantal items in een map wordt weergegeven.

en: Set folder access level per user role. Set folder access for individual user on user profile page.
nl: Instellen map toegangsniveau per gebruikersrol. Map toegang instellen voor individuele gebruiker op gebruikersprofiel pagina.

en: No folders found to import.
nl: Geen mappen gevonden om te importeren.

en: %s folders with %s associated items found to import.
nl: %s mappen met %s bijbehorende items gevonden om te importeren.

en: Delete plugin data
nl: Plugin gegevens verwijderen

en: Export your HappyFiles folder structure to import & use it in another installation.
nl: Exporteer je HappyFiles-mapstructuur om 'm te importeren en te gebruiken in een andere installatie.

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Large
nl: Groot

en: Full size
nl: Volledige grootte

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Select featured image
nl: Selecteren een afbeelding

en: Remove featured image
nl: Verwijder uitgelichte afbeelding

en: Manual file renaming is disabled.
nl: Handmatig hernoemen van bestanden is uitgeschakeld.

en: Renaming files by title is disabled.
nl: Hernoemen van bestanden op titel is uitgeschakeld.

en: File renaming is disabled.
nl: Hernoemen van bestand is uitgeschakeld.

en: Invalid bulk rename mode.
nl: Ongeldige bulk hernoemmodus.

en: Invalid attachment.
nl: Ongeldige bijlage-ID.

en: Attachment file not found.
nl: Bijlagebestand niet gevonden.

en: Please provide a valid file name.
nl: Geef een geldige bestandsnaam op.

en: Cannot restore original filename because it already exists.
nl: Kan de oorspronkelijke bestandsnaam niet herstellen omdat deze al bestaat.

en: Unable to rename file on disk.
nl: Kan de naam van het bestand op de schijf niet wijzigen.

en: Attachment title is empty.
nl: Titel van bijlage is leeg.

en: No original filename found for undo.
nl: Geen originele bestandsnaam gevonden voor ongedaan maken.

en: Invalid request.
nl: Ongeldig verzoek.

en: License key deletion failed.
nl: Licentiesleutel verwijderen mislukt.

en: License key has been removed.
nl: Licentiesleutel is verwijderd.

en: One click updates
nl: Updates met één klik

en: Paste your license key from your %s in here to enable one-click plugin updates and notifications.
nl: Plak hier uw licentiesleutel van uw %s in om plugin updates en meldingen met één klik mogelijk te maken.

en: Deactivate license
nl: Deactiveer de licentie

en: Post Types
nl: Berichttypes

en: Make folders public
nl: Mappen openbaar maken

en: Make folders public (custom terms)
nl: Mappen openbaar maken (aangepaste voorwaarden)

en: Enable public term archives for HappyFiles custom taxonomies (all enabled post types except media files).
nl: Openbare termarchieven inschakelen voor aangepaste taxonomieën van HappyFiles (alle ingeschakelde berichttypen behalve mediabestanden).

en: Disable in media library
nl: Uitschakelen in mediabibliotheek

en: Enforce loading
nl: Laden afdwingen

en: Enforce loading HappyFiles in the wp-admin or frontend (logged-in users only), select the loading location above.
nl: Zorg ervoor dat HappyFiles wordt geladen in de wp-admin of frontend (alleen voor ingelogde gebruikers), kies hierboven de plek waar je het wilt laden.

en: Disable loading
nl: Laad niet

en: Disable loading HappyFiles on specfic URLs by adding the entire URL or any part of it. One URL per line.
nl: Zet het laden van HappyFiles uit op bepaalde URL's door de hele URL of een deel ervan toe te voegen. Eén URL per regel.

en: Sort by file size
nl: Sorteren op bestandsgrootte

en: When enabled you can sort your attachments by file size.
nl: Indien ingeschakeld kunt u uw bijlagen sorteren op bestandsgrootte.

en: Regenerate file sizes
nl: Bestandsgroottes opnieuw genereren

en: Featured image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Set featured image via "Quick edit"
nl: Stel de uitgelichte afbeelding in via "Snel bewerken"

en: Show featured image preview column
nl: Toon kolom met voorbeeldafbeeldingen

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: View full folder name on hover
nl: Bekijk de volledige mapnaam als je er met de muis overheen gaat

en: File renaming
nl: Bestanden hernoemen

en: Experimental feature:
nl: Experimentele functie:

en: Rename files based on media title
nl: Hernoem bestanden op basis van mediatitel

en: Rename files on upload (based on metadata/exif title)
nl: Hernoem bestanden bij uploaden (op basis van metagegevens/exif-titel)

en: Renaming files requires the "delete_posts" capability.
nl: Het hernoemen van bestanden vereist de mogelijkheid "delete_posts".

en: Enable/disable SVG upload, preview & sanitization per user role. Set SVG support for individual user on user profile page.
nl: In-/uitschakelen SVG upload, preview & sanitization per gebruikersrol. SVG ondersteuning instellen voor individuele gebruiker op gebruikersprofiel pagina.

en: Upload SVG files only from trusted sources as they can contain and execute malicious XML code.
nl: Upload SVG-bestanden alleen van betrouwbare bronnen, aangezien deze kwaadaardige XML-code kunnen bevatten en uitvoeren.

en: Disable SVG sanitization
nl: SVG-sanering uitschakelen

en: Disable built-in SVG sanitization if you experience issues when uploading SVG files.
nl: Schakel de ingebouwde SVG-sanering uit als je problemen hebt bij het uploaden van SVG-bestanden.

en: This file couldn't be sanitized for security reasons and wasn't uploaded.
nl: Dit bestand kon om veiligheidsredenen niet worden gezuiverd en is niet geupload.

note: Description of the plugin
en: Organize your WordPress data (files, post types, plugins).
nl: Organiseer je WordPress-gegevens (bestanden, berichttypen, plug-ins).

en: Custom item order
nl: Bestelling van een op maat gemaakt artikel

en: Enable custom item order
nl: Aangepaste volgorde van items inschakelen

en: Store item positions per folder in a dedicated HappyFiles database table.
nl: Sla de posities van items per map op in een speciale tabel in de HappyFiles-database.

en: The custom order table still exists while the feature is disabled.
nl: De tabel met aangepaste bestellingen blijft bestaan, ook al is de functie uitgeschakeld.

en: Delete table
nl: Tabel verwijderen

en: Custom item ordering is disabled.
nl: Het bestellen van gepersonaliseerde artikelen is uitgeschakeld.

en: Invalid folder ID for custom ordering.
nl: Ongeldige map-ID voor aangepaste sortering.

en: Custom order table deleted.
nl: De tabel met maatwerkbestellingen is verwijderd.

en: No custom order table found.
nl: Er is geen tabel met maatwerkbestellingen gevonden.

en: No stored attachment URLs needed updating.
nl: Er hoefden geen opgeslagen URL’s van bijlagen te worden bijgewerkt.

en: No candidate URL terms were available for stored content updates.
nl: Er waren geen URL-voorstellen beschikbaar voor updates van opgeslagen inhoud.

en: Failed to query posts for attachment URL updates.
nl: Het opvragen van berichten voor updates van bijlage-URL’s is mislukt.

note: translators: %d: post ID
en: Failed to update post content for post ID %d.
nl: Het is niet gelukt om de inhoud van bericht met ID %d bij te werken.

en: Failed to query post meta for attachment URL updates.
nl: Het opvragen van de post-meta voor updates van de bijlage-URL is mislukt.

note: translators: %d: meta ID
en: Failed to update post meta ID %d.
nl: Het is niet gelukt om de meta-ID van bericht %d bij te werken.

en: Please test on a staging site first and use with caution on production websites. Renaming files changes attachment filenames on disk, updates attachment metadata, and rewrites matching attachment URLs stored in post content and post meta where possible.
nl: Test dit eerst op een testomgeving en wees voorzichtig bij gebruik op live websites. Het hernoemen van bestanden wijzigt de bestandsnamen van bijlagen op de schijf, werkt de metagegevens van bijlagen bij en herschrijft waar mogelijk de bijbehorende URL’s van bijlagen die zijn opgeslagen in de inhoud en metagegevens van berichten.

en: Rename files manually (media library list view)
nl: Bestanden handmatig hernoemen (lijstweergave mediabibliotheek)

en: Delete the custom order table? This removes all saved item positions.
nl: Wil je de aangepaste bestellingstabel verwijderen? Hiermee worden alle opgeslagen artikelposities verwijderd.

en: Open in new tab
nl: Open in een nieuw tabblad
